Hea Roosimari sõber.

Meil on kaks suurt uudist - saime (peaaegu) valmis Roosimari e-poe, kust leiab Ekelundi asju, mööblikangast, patju  ... ja nüüd tuleb teine uudis - leiab ka kõike (see valik aina täieneb), mida on vaja oma kodu ning mööbli värvimiseks/tuunimiseks. 

See aasta ongi päris eriline - oleme Roosimaris leidnud endas “lingi” taaskasutuseks ja olemasolevate asjade uuendamiseks. Kõik algas ühest väikelinna söögikohast, mille renoveerimine ja piiratud eelarve sundis vägagi teadlikult miksima vana ja uut, leidma lihtsaid lahendusi ja paremaks tegema kõike, mida vähegi saab. Näpuotsaga peenemat disaini lisaks ja saigi ilus. Tegelikult ongi üsna vähe vaja, et oma kodu vms muuta - natuke head mööblikangast, natuke värvi ning muidugi ideid ning pealehakkamist.

Margiti vanem poeg pidi kevadise kaugõppe koolitööna midagi oma kätega tegema ja kuna päevakorras oli toa uuendamine, siis ta värvis toole, kriidivärviga. Tollane värv polnud küll suurem asi, aga nüüd Margiti kodus aina värvitakse, peaasjalikult mööblit, aga ka vannitoa plaate ja igasugu pisivorme. Värvitakse peamiselt Autentico värvidega, mõnda kohta lisatakse ka väike šabloon või siirdepilt (varsti tulevad need Roosimaris müüki). Kõik see, mis endal proovitud ja meeldib, on meie e-poes olemas ning see valik täieneb ja suureneb pidevalt.

Oled väga oodatud meie e-poodi ja muidugi salongi Tartus! Ja hakkame värvima, see on väga teraapiline ning tulemus on kohe näha! Äkki teeme omaltpoolt sügisel mõne värvikoolituse ka, kõige värskem info on alati leitav Roosimari FBs ja Instagramis.

Roosimari salong on nüüd avatud E-R 10-18 ja L 10-15, muudel aegadel kohtumiseks palun lepime eelnevalt aja kokku.

Aitäh ja tere tulemast!

Margit ja Eda