Valged ja pestud loodusvärvides naturaalsed tekstiilid, terassi - ja rannamööbli padjad oma värvikirevuses, puidust, bambusest ja pabernöörist aknakatted - see kõik iseloomustab Roosimari suve.

Woodnotesi aknakatete kangad on meie valikus olnud kümneid aastaid - kangad sobivad ruloodeks, roomakardinateks, paneelideks, ruumi eraldajateks. Aegumatu Soome disain, kõrgklassi kvaliteet ja samas looduslähedane neutraalsus kõnetab ikka ja alati! Vaata rohkem https://www.woodnotes.fi/.

Kui oled tüdinenud välitekstiilidest, mis kiiresti pleekuvad, kuluvad ja määrduvad, siis nüüd on meil Sulle pakkuda rõõmus valik ilmastikukindlaid kangaid. Esimesed katted õuemööblile oleme jõudnud neist juba valmiski teha, sobiva kuju ja mõõduga korraliku porolooni saab ka meie käest. Need kangad on ideaalselt ka näiteks sauna eesruumi, köögi toolidele, lastetuppa - väga vastupidavad, kerged hooldada ja mustust hülgavad.


Üks kaunimaid valgete kardinate näide pärineb Võrumaalt, kardinatekstiil on siin imeline Alhambra Cakewalk. Me väga täname Therese Ostratit võimaluse eest kaasa lüüa tema pere suvekodu aknakatete ja kardinate valikul! Kõik see ilu on näha ka ajakirjas Diivan, fotode autoriks Helena Kukk.

Roosimarid on suve lõpuni salongis igal äripäeval kell 11-18, teistel aegadel kohutumiseks palun helistage ette Margitile 56900450 või Edale 56681608.

Oled meile alati väga oodatud! Mõnusat suve jätku, päikest, armastust, helgust Sulle!
Margit